O Nas

Aktualnie posiadamy ponad 80 Partnerów biznesowych co pozwala na operowanie na wszystkich rynkach świata – również w regionach zagrożonych konfliktami jak i epidemiami.

Posiadamy przedstawicielstwa na każdym kontynencie.

Wielu z Naszych Partnerów dysponuje zapleczem magazynowo / biurowym co umożliwia na szybkie reagowanie na potrzeby rynku.

Nasz zespół

Przedstawiciele i partnerzy w ponad 80 krajach świata, m.in.: Angola, Brazylia, Litwa, Łotwa, Estonia, Rumunia, Chorwacja, Grecja, Bliski Wschód, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabia Saudyjska, Norwegia, Holandia, Portugalia, Meksyk, Niemcy, Czechy, Słowacja, Rosja, Chiny, Japonia

Nasza firma już od wielu lat działa w branży wprowadzania produktów oraz usług przedsiębiorstw na nowe zagraniczne rynki. Wierzymy, że jedynie stały i intensywny rozwój daje szansę na osiągnięcie sukcesu. Dlatego wspieramy sprzedaż zagraniczną Waszych firm.

Nasze pośrednictwo w handlu zagranicznym

Oferujemy profesjonalne pośrednictwo w handlu zagranicznym. Od samego początku jesteśmy z Wami, najpierw analizując potencjał Waszej oferty, następnie dokonując wyboru najbardziej rokującego rynku, gdzie wprowadzenie produktu lub usługi przyniesie spodziewane zyski. Zajmujemy się wszelką potrzebną dokumentacją. Jednocześnie dbamy o promocję marki organizując wydarzenia o charakterze reklamowym. Współpracujemy z ponad 80 partnerami biznesowymi, co daje nam możliwość działania na najbardziej postępowych rynkach świata. Szerokie zaplecze biurowe oraz magazynowe jeszcze lepiej wspiera rozwój sprzedaży na zagranicznym terytorium.

Skorzystanie z naszych usług, jest szansą na to, aby Twój biznes uzyskał znaczenie na skalę międzynarodową.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
792 035 865